Trapeze Show / Basic

In stock
Code: 405
Brand: ProSHOWto
€225 €185,95 excl. VAT
Category: Trapeze
Weight: 4.1 kg
Trapeze Show / Basic
Made in CZ

Trapéz show je v základu nerezová hrazda s odnimatelnými lany, která lze dále rozšiřovat a variovat na další různé způsoby využití. Například dvě nebo tři hrazdy nad sebou, či vedle sebe, lana lze použít samostatně třeba pro zavěšení kruhu, nebo kostky, případně vyměnit při opotřebení.  Středem lan je vedené ocelové lanko zajišťující nosnost.

Trapéz SHOW jsme navrhli a vyvinuli, tak aby jste nemuseli mít doma, nespočet věcí, ale s minimem zvládli obsáhnout velkou škálu produktů.  V jedné hrazdě spolu s rozšířeními se tedy nachází mnohem víc než jen jedna hrazda na jeden způsob použití.

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

Back shopping
Trustpilot