Trapeze Show / Duo Vertikal

Trapéz Show - Duo Vertikal is a modified version of the classic version of the trapeze.

In stock
Code: 403
Brand: ProSHOWto
€550 €454,55 excl. VAT
Category: Trapeze
Weight: 6.55 kg
Trapeze Show / Duo Vertikal
Made in CZ

Trapéz Show - Duo Vertikal je modifikovaná verze klasické verze trapézu, kdy je běžná trapézová tyč a metr pod ní ještě druhá, je tedy možné na trapézu cvičit ve více lidech. A nabízí více možností při tréninku a následné show. Naše trapézy jsou celé rozložitelné a v případě, že nepoužijete zrovna trapéz, je možné jejich lana využít třeban a zavěšení trapézového kruhu, či jiných závěsných prvků. Středem lan je vedené ocelové lanko zajišťující nosnost.

Trapéz SHOW jsme navrhli a vyvinuli, tak aby jste nemuseli mít doma, nespočet věcí, ale s minimem zvládli obsáhnout velkou škálu produktů.  V jedné hrazdě spolu s rozšířeními se tedy nachází mnohem víc než jen jedna hrazda na jeden způsob použití.

Obsah balení:

  • 1x Trapézová hrazda pro zavěšení 2 lan na každé straně
  • 1x Trapézová hrazda pro zavěšení 1 lana na každé straně
  • 2x Závěsné lano o délce 2,4m
  • 2x Závěsné lano o délce 1m
  • 4x Boční krytka na hrazdu
  • 1x Imbusový klíč

Upozornění: Fotografie je pouze ilustrační, trapéz vypadá uplně stejně, jen nemá bílou tyčku, ale stříbrnou nerezovou.

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

Please log in again

We are sorry for interrupting your flow. Your CSRF token is probably not valid anymore. To keep you secure, we need you to log in again. Thank you for your understanding.

Thank you for your understanding.

Login