Trapeze Show / Duo Vertikal

Trapéz Show - Duo Vertikal is a modified version of the classic version of the trapeze.

In stock
Code: 403
Brand: ProSHOWto
€550 €454,55 excl. VAT
Category: Trapeze
Weight: 6.55 kg
Trapeze Show / Duo Vertikal
Made in CZ

Trapéz Show - Duo Vertikal je modifikovaná verze klasické verze trapézu, kdy je běžná trapézová tyč a metr pod ní ještě druhá, je tedy možné na trapézu cvičit ve více lidech. A nabízí více možností při tréninku a následné show. Naše trapézy jsou celé rozložitelné a v případě, že nepoužijete zrovna trapéz, je možné jejich lana využít třeban a zavěšení trapézového kruhu, či jiných závěsných prvků. Středem lan je vedené ocelové lanko zajišťující nosnost.

Trapéz SHOW jsme navrhli a vyvinuli, tak aby jste nemuseli mít doma, nespočet věcí, ale s minimem zvládli obsáhnout velkou škálu produktů.  V jedné hrazdě spolu s rozšířeními se tedy nachází mnohem víc než jen jedna hrazda na jeden způsob použití.

Obsah balení:

  • 1x Trapézová hrazda pro zavěšení 2 lan na každé straně
  • 1x Trapézová hrazda pro zavěšení 1 lana na každé straně
  • 2x Závěsné lano o délce 2,4m
  • 2x Závěsné lano o délce 1m
  • 4x Boční krytka na hrazdu
  • 1x Imbusový klíč

Upozornění: Fotografie je pouze ilustrační, trapéz vypadá uplně stejně, jen nemá bílou tyčku, ale stříbrnou nerezovou.

ProSHOWto je jednou z obchodních značek firmy Vystrčil s.r.o. Značka zahrnuje stále se rozšiřující sortiment produktů určených převážně pro cirkusovou zájmovou, ale i profesionální činnost, avšak nevylučuje ani klasické sportovní využití.

Vývoj a test produktů výrobní značky ProSHOWto je prováděn ve spolupráci s profesionálním vedením, trenéry a artisty cirkusu LeGrando. Díky této spolupráci vznikají kvalitní produkty využitelné v širokém cirkusovém a sportovně-zábavném spektru.

 

Back shopping
Trustpilot